Hakkımızda

Demirbağ İnşaat, 1963 yılından bugüne İstanbul, Antalya ve Kıbrıs'ta çalışmalarına devam etmektedir. Kuruluşundan bu yana konut, okul, hastane, otel, akaryakıt istasyonu gibi birçok farklı alanda 110'dan fazla proje tamamlamıştır. Son iki yılda ise üç farklı şehirde 8 proje tamamlanmıştır.
Şirketimiz İstanbul'da kurulmuş olup öncelikli olarak İstanbul Anadolu Yakası'nda, özellikle Bağdat Caddesi'nde hizmet vermektedir. Ancak zaman içinde büyüyerek Antalya ve Kıbrıs'ın önemli bölgelerinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Projelerimizin temelinde sağlamlık, kalite ve iş güvenliğinden ödün vermeden, yenilikçilik ve çevresel açıdan sürdürülebilirlik yatmaktadır. Uzman kadromuzu koruyarak, projenin gerektirdiği işçiliği sağlamak ve aynı kaliteyi tüm projelerimizde yansıtarak istikrarı sürdürmek önem verdiğimiz konular arasındadır. Kurucumuz olan hayırsever Hasan Basri DEMİRBAĞ'ın itibarlı tüccar kimliğinden ve ilkelerinden vazgeçmeden inşaatlarımızı, projeye ve müşterilerimizin beklentilerine uygun şekilde zamanında teslim etmek, aynı zamanda güvenilirliğimizi sürdürmek hedefimizin başında gelmektedir. Yönetim kurulumuz ve meslekten gelen kadrolarımızla kaliteli ve yenilikçi projelerimizi tasarlamaya ve hayata geçirmeye devam edeceğiz.
Kurucumuz hayırsever Hasan Basri DEMİRBAĞ’ın itibarlı tüccar kimliğinden ve ilkelerinden vazgeçmeden inşaatlarımızı projesine ve müşterilerimizin beklentisine uygun şekilde zamanında teslim etmek aynı zamanda güvenilirliğimizi sürdürmek hedefimizin başında gelmektedir.

Yönetim kurulumuz ve meslekten gelen kadrolarımızla kaliteli ve yenilikçi projelerimizi tasarlamaya ve hayata geçirmeye devam edeceğiz.
Whatsapp